Domů HOKEJ CHANCE LIGA Dohrávka 12. kola nadstavbové části CHANCE LIGY

Dohrávka 12. kola nadstavbové části CHANCE LIGY

O pořadí v play-off

HC Zubr Přerov – Piráti Chomutov 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

Repríza úterního zápasu, ve kterém byli úspěšnější domácí hokejisté a zvítězili poměrem 3:1, nabídla v první třetině podobný scénář. Domácí byli aktivnějším celkem, vytvořili si celou řadu příležitostí, na rozdíl od včerejšího zápasu ale Pavlát v chomutovské brance všem přerovským pokusům odolal a první třetina skončila 0:0.

Fanoušci, kteří na zápas dorazili, si na první branku zápasu museli počkat až na úplný konec druhé třetiny. Sedmdesát vteřin před jejím koncem se v přesilové hře, díky důrazu na brankovišti prosadil Jakub Kubeš a poslal domácí do vedení 1:0. A za pětašedesát vteřin, tedy pět vteřin před koncem druhé třetiny, bylo pro domácí ještě lépe. Kotouč nahozený Janem Bergerem se se štěstím dostal až za brankovou čáru chomutovské branky a bylo to 2:0.

Třetí třetina i přes zajímavé příležitosti na obou stranách branku nepřinesla a domácí si v repríze úterního zápasu opět připsali tři body.